Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Poly Studio R30 Usb Video Bar

Geri Dön

Videolar

Poly Studio R30 Usb Video Bar Ürün bilgileri

Tedarikçi: Polycom / Poly

Açıklama

Poly Studio R30 Usb Video Bar

Poly Studio R30 4K Video Konferans Sistemi - Küçük Odalar için Kamera, Mikrofon ve Hoparlör Barı - Sunucu İzleme, NoiseBlockAI, Hoparlör Çerçeveleme - Tak ve Çalıştır – Microsoft Teams, Zoom ve Daha bir çok platform ile uyumlu.

KÜÇÜK KONFERANS ALANLARI İÇİN USB VİDEO BAR
Tüm odayı gören kristal netliğinde video
Poly DirectorAI akıllı kamera teknolojisi
Güçlü hoparlör
Arka plan gürültüsünü filtreler

OLAĞANÜSTÜ VİDEO KALİTESİ 4K ÇÖZÜNÜRLÜK VE TAM 120 DERECE GÖRÜŞ ALANI
Yüksek kaliteli video tüm odayı yakalayarak mükemmel grup araması çözümünüz haline getirir. Çerçevede herkes görülebilir ve 4K video, piksel netlik kaybetmeden dijital yakınlaştırmaya olanak tanır.

OLAĞANÜSTÜ SES NETLİĞİ
Poly Studio R30'un gelişmiş çoklu mikrofon dizisi sesinizi tam olarak yakalarken, Acoustic Fence ve NoiseblockAI teknolojileri rahatsız edici sesleri uzak tutar. Güçlü hoparlörü, sesleri net ve net tutan akustik bir süspansiyon sunar.

KOLAY, ESNEK KURULUM ve HERHANGİ BİR ALANI İYİLEŞTİRMEK İÇİN TASARLANDI
Kullanımı kolay ekran montajı standart olarak gelir, ancak daha fazla esnekliğe ihtiyacınız varsa arkanızdayız. Duvar montajı ve VESA montajı sunuyoruz, ayrıca Poly Studio R30, standart tripod montajlarıyla uyumludur. Hangi kurulumu seçerseniz seçin, dizüstü bilgisayarınıza takın ve toplantılara rekor hızda katılacaksınız.

AKILLI KAMERA TEKNOLOJİSİ

DOĞRU HOPARLÖR TAKİBİ VE PROFESYONEL KALİTE GRUP ÇERÇEVESİ
Poly DirectorAI teknolojisi, benzersiz bir video deneyimi oluşturmak için otomatik izleme ekler. Odada herkesin net bir şekilde görüldüğünden emin olmak için bir yönetmene sahip olmak gibi.

KÜÇÜK KONFERANS ALANLARI İÇİN KULLANIMI KOLAY USB VİDEO BAR
Poly Studio R30 USB video barı, toplantıları her zamankinden daha erişilebilir, daha canlı ve daha kapsayıcı hale getirir. Poly DirectorAI teknolojisi, herkesi her zaman karede tutan dinamik bir kamera deneyimi sunar. Her katılımcının net bir şekilde duyulması için arka plan gürültüsünü filtreleyen zengin sesin keyfini çıkarın. Poly Studio R30, küçük odalarda bile herkese ses verir.

AI GÜÇLÜ TOPLANTILAR: Poly DirectorAI otomatik çerçeveleme ve izleme teknolojisi ile şahsen hissedilen sanal toplantılar oluşturun. NoiseBlockAI ve Acoustic Fence teknolojileri ile dikkat dağıtıcı gürültülerin toplantılarınızı kesintiye uğratmasını önleyin.

ZENGİN, NET SES: Gelişmiş 3 mikrofon dizisiyle her zaman net bir şekilde işittiğinizden emin olun. Güçlü bütünleşmiş hoparlör, harika bir ses deneyimi sağlar.

ULTRA HD 4K VİDEO: Profesyonel bir video deneyimi için 4K çözünürlüğün, 120 derecelik görüş alanının ve 5x dijital yakınlaştırmanın keyfini çıkarın.

TAK VE ÇALIŞTIR: Hızla başlayın, USB'yi PC'nize veya Mac'inize bağlayın, favori konferans platformunuzu başlatın ve buluşmaya hazırsınız; uygulama yüklemesi gerekmez. Zoom, Teams ve hemen hemen her PC veya Mac video uygulamasıyla çalışır.

KÜÇÜK ODALAR İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞTİR: En fazla 5 katılımcılı küçük/toplu odalar için tasarlanmıştır.