Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Polycom / Poly Visual Board

Geri Dön

Polycom / Poly Visual Board Ürün bilgileri

Tedarikçi: Polycom / Poly
captcha
Yukarıdaki kodu girin:

Açıklama

Polycom / Poly Görsel Pano

Görüntülü işbirliği hızla kurumsal hayatın günlük bir parçası haline geliyor.
Video, dağınık ekipler için mesafe engellerini ortadan kaldırır ve işlerin yapılması için daha verimli ve üretken bir yol sağlar.
Ancak aynı yerde bulunan toplantı katılımcıları iletişim kurmak için kağıt veya beyaz tahta kullanmaya başladığında, diğer konumlardaki insanlar anında dezavantajlı duruma düşer. Dijital beyaz tahtalar ve akıllı tahtalar bu sorunu çözmeye çalıştı, ancak geleneksel olarak kurulumları ve video ortamında kullanımları pahalı ve külfetliydi.
Polycom VisualBoard teknolojisi, video üzerinden dijital işbirliğini olması gerektiği kadar kolaylaştırır.
Bir dokunmatik ekran monitör veya Polycom UC Board kullanarak Polycom RealPresence Group Serisi sistemleriyle gerçek zamanlı olarak içerik oluşturun, paylaşın ve açıklama ekleyin. Polycom VisualBoard çözümleri her zaman açık ve her zaman hazırdır, bu nedenle bunları her kullanmak istediğinizde can sıkıcı kurulum ayrıntılarıyla uğraşmanıza gerek kalmaz.
Ve arayüz o kadar basit ve sezgisel ki, kendinizi video konferanslarda eskizler çizerken ve fikirleri paylaşırken bulacaksınız.