Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Avaya Scopia XT 7100

Geri Dön

Avaya Scopia XT 7100 Ürün bilgileri

Tedarikçi: Avaya

Açıklama

Avaya Scopia® XT 7100, Scopia XT serisi video konferans odası sistemlerinin amiral gemisidir. XT7100, endüstrinin en gelişmiş video sıkıştırma teknolojilerinden biri olan H.265 Yüksek Verimli Video Kodlama (HEVC) özelliğine sahiptir.

H.265 HEVC, H.264 Yüksek Profil'in video sıkıştırma verimliliğini iki katına çıkararak, gerekli bant genişliğinin yarısı1 ile tam HD 1080p 60fps video sağlayarak toplam sahip olma maliyetiyle olağanüstü bir deneyim sunar.

Sezgisel ve Kullanımı Kolay

İşletmeler, belirli destek personelini arama yapmak veya toplantıları yönetmek için tahsis etme lüksüne sahip değildir, ancak maksimum yatırım getirisi yüksek benimsenme ve kullanım gerektirir. Scopia XT7100, tipik son kullanıcının, çok az eğitim gerektiren veya hiç eğitim gerekmeden çağrıları başlatması ve toplantıları kontrol etmesi için tasarlanmıştır. Microsoft Exchange takvim desteği ile kullanıcılar toplantılara doğrudan tümleşik sistem takviminden katılabilir. Gelişmiş ekran katılımcıları listesi liderlere tam toplantı yönetimi sağlar ve gelişmiş yetenekler için sistem bir Apple iPad cihazı üzerinden kontrol için etkinleştirilir.

Kayıt ve Çok Taraflı Konferans

XT7100 için toplantı kaydı ve çok taraflı konferansın gücü, ekibin temel özelliklerin çok ötesinde katılımını sağlar. Kayıt ve gerçek zamanlı toplantınızı değerli bir depolanmış varlığa dönüştürmek, not alma, toplantı incelemesi, güvene dayalı ve eğitim ihtiyaçları için önemli bir özelliktir. XT7100 ile gelen bu özellik için yalnızca bir USB disk veya anahtar gerekir. Dokuz adede kadar katılımcıyla sürekli iletişim için çok taraflı aramalar için isteğe bağlı yerleşik destek, çok noktalı toplantılara ev sahipliği yapmak için harici köprüleme yeteneği veya hizmetleri gerektirmez.

Hepsi Bir Arada Çözüm

Scopia XT7100, oda sistemi özelliklerini gömülü dokuz yönlü çok taraflı konferans, uzak katılımcılar için Scopia Masaüstü ve Mobil ile birleştiren ve kendi cihaz (BYOD) girişimlerinizi bir araya getiren benzersiz bir hepsi bir arada video konferans çözümü olarak sunulmaktadır. güvenlik duvarı geçişi, kolayca dağıtılan bir hepsi bir arada video konferans ve işbirliği çözümü. Bu ekip katılım yetenekleri, herhangi bir konferans salonunu tamamlamak için kompakt ve modern bir endüstriyel tasarımda paketlenmiştir.

Olağanüstü Deneyim

Avaya Scopia® XT7100, olağanüstü bir konferans deneyimi için standardı belirliyor ve kullanıcıların mesafenin kaybolduğu uzak katılımcılarla aynı odada olduklarını hissetmelerine yardımcı oluyor. Canlı video ve içerik ve CD kalitesi için eş zamanlı HD 1080p / 60fps, 20 kHz ses, yerel ve uzak katılımcılar aynı masada birlikte çalışıyormuş gibi basit bir video toplantısını gerçek bir işbirliği oturumuna dönüştürür.

Aşırı Verimlilik

Dayanıklı işleme özelliğine sahip yeni bir tasarıma sahip olan Scopia XT7100, H.264 Yüksek Profil üzerinde gereken bant genişliğinde% 50'ye varan oranda azalma sağlayan H.265 HEVC'yi destekler. Bu aşırı bant genişliği verimliliği, Scopia XT7100'ün ağ uygulamalarında ve bant genişliğinin yüksek olduğu koşullarda etkileyici performans sunmasını sağlar. Bant genişliği aynı olduğunda, XT7100 yalnızca H.264 Yüksek Profil veya daha yaygın H.264 AVC teknolojisini destekleyen sistemlerden önemli ölçüde daha yüksek performans sunar.