Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Avaya XT 4300 Room System

Geri Dön

Avaya XT 4300 Room System Ürün bilgileri

Tedarikçi: Avaya

Açıklama

Avaya Scopia XT 4300 Oda Sistemi

Scopia XT4300 iyi donanımlıdır ve geniş açılı PTZ kamera ile birlikte çift HD 1080p / 60fps canlı video ve içerik, çift ekran desteği, HD ses, H.264 Yüksek Profil ve Ölçeklenebilir Video Kodlama (SVC) içerir.

Sürekli varlık çok taraflı konferans, Scopia Masaüstü ve Mobil işbirliği ve gelişmiş toplantı yönetimi için bir Apple iPad cihazı aracılığıyla kontrol sağlayan yerleşik dört katılımcı MCU dahil olmak üzere bir dizi uygun fiyatlı seçenek mevcuttur. Scopia XT4300, basitlik için tasarlanmış kullanıcı arabirimi ve herhangi bir konferans odasını tamamlayacak modern bir tasarıma sahip, günümüz işletmeleri için doğal bir seçimdir.

Sezgisel ve Kullanımı Kolay

Scopia XT4300, son kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır. Eğitim gerektirmeyen veya çok az ihtiyaç duyulan anında, sezgisel ve etkili toplantı kontrolü sağlar. Microsoft Exchange takvim desteği ile kullanıcılar toplantılara doğrudan tümleşik sistem takviminden katılabilir. Gelişmiş ekran katılımcıları listesi liderlere tam toplantı yönetimi sağlar. Kullanıcı işlevselliğini daha da artırmak için sistem, Apple iPad cihazı üzerinden isteğe bağlı kontrol ile kullanılabilir

Verimli Full HD Performans

Scopia XT4300, öngörülemeyen ağ ortamlarında bile bant genişliği verimliliği için H.264 Yüksek Profil ve yüksek kaliteli görüntüler için H.264 SVC özellikli verimli Full HD performans sunar. XT4300 ayrıca çift 1080p 60fps canlı HD video ve HD içeriği, HD ses ve isteğe bağlı Apple iPad Multi-Touch kontrolü sunar

Çok Taraflı Konferans

Scopia XT4300, dört katılımcıya kadar destek sağlayan isteğe bağlı katıştırılmış çok taraflı konferans sunar. Bu özel çok noktalı işbirliği yeteneği her zaman günümüzün hızlı iş ortamında hazırlıksız grup toplantılarına hazır.

Hepsi Bir Arada Çözüm

Scopia XT4300, oda sistemi özelliklerini yerleşik dört yönlü çok taraflı konferans, Scopia Desktop ve Mobile ile uzaktan katılımcılar için birleştiren ve hepsi kendi cihazınız (BYOD) girişimlerini bir araya getiren benzersiz bir hepsi bir arada video konferans çözümü olarak sunulmaktadır. güvenlik duvarı geçişi ile kolayca dağıtılan hepsi bir arada video konferans ve işbirliği çözümü.

Olağanüstü değer

Scopia XT4300, diğer satıcı tekliflerinde maliyetli olarak yükseltilebilen kapsamlı bir dizi özellik dahil olmak üzere olağanüstü değer sunar. Çift 1080p 60fps full HD video, çift ekran desteği, H.264 Yüksek Profil, H.264 SVC ve geniş açılı PTZ kamera, uygun maliyetli video iletişimi dağıtımı için dahildir. Sistemi geliştirmek için bir dizi uygun fiyatlı seçenek de mevcuttur.