Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Avaya XT 5000 Room System

Geri Dön

Avaya XT 5000 Room System Ürün bilgileri

Tedarikçi: Avaya

Açıklama

Olağanüstü Deneyim

Scopia XT5000, olağanüstü bir konferans deneyimi için standardı belirliyor. Canlı video ve içerik ve CD kalitesi için benzersiz eş zamanlı HD 1080p / 60fps, 20 kHz ses olağanüstü bir deneyim sunar. H.264 Yüksek Profil üstün bant genişliği verimliliği sağlar ve H.264 Ölçeklenebilir Video Kodlama (SVC) yüksek ağ hatası esnekliği sunar. XT5000, gerçek dünya ağ koşullarında benzersiz performans sunar.

Eşsiz Güç

Scopia XT5000, en zorlu konferans uygulamaları için benzersiz bir güç kullanır. İki tam 1080p / 60fps video kanalı, H.264 Yüksek Profil ve SVC, gömülü 9 yollu çok taraflı MCU, iPad Multi-Touch kontrolü - hepsi XT5000'i kendi sınıfında oluşturulmuş en güçlü konferans sistemi haline getirmek için bir araya geliyor.

Sezgisel ve Kullanımı Kolay

XT5000, BT ve mühendislik departmanları yerine son kullanıcı için tasarlanmıştır. Radvision’un ödüllü iPad ve iPhone uygulamalarının tasarım ilkelerinden yararlanır ve anında, sezgisel ve etkili kontrol sağlar, eğitim gerektirmez. Daha da iyi bir deneyim için, XT5000, Apple iPad üzerinden Çoklu Dokunma kontrolü için etkinleştirilmiştir.

Şık ve Zarif Tasarım

XT5000’in inceliği, kullanıcı deneyiminin ötesinde, sistemin şık ve zarif donanım tasarımına kadar uzanıyor. XT5000, günümüzün işletmeleri için sadece kullanım kolaylığı için değil, aynı zamanda konferans odanızı tamamlayan modern tasarımı için doğal bir uyum sağlar.

Hepsi Bir Arada Çözüm

XT5000 ayrıca, XT5000’in oda sistemi yeteneklerini yerleşik 9 yönlü çok taraflı konferans, Scopia Masaüstü konferansı ve güvenlik duvarı geçişini hepsi bir arada bir çözümde birleştiren benzersiz bir hepsi bir arada video konferans çözümü olarak sunulmaktadır. Ayrıca katılımcılar en yeni mobil cihazlar aracılığıyla Scopia Mobile'ı kullanabilir ve video konferanslara katılabilir.