Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

ClickShare CX-20

Geri Dön

Açıklama

ClickShare CX-20

  • Küçük toplantı odaları ve toplanma alanları için kolay kablosuz konferans
  • Tam BYOD desteği
  • Düğme veya Masaüstü Uygulaması ile uzaktan erişim
  • Cihazınız, konferans platformunuz ve çok çeşitli çözümlerle çalışır
  • Gelişmiş güvenlik, bağlantılı ve bulut yönetimli
  • Tek buton

ClickShare Düğmesi ile daha iyi, daha sürükleyici bir toplantı deneyimi için saniyeler içinde odadaki kameralara, ses sistemine ve diğer çözümlere kablosuz olarak bağlanırsınız.

ClickShare Uygulaması her zamankinden daha sezgisel. Uygulama, toplantı odasına kolayca bağlanarak ekran paylaşımının yanı sıra bir dizi gelişmiş özellik sunar. Uygulama, masaüstünden Android ve iOS'a kadar tüm cihazlarda çalışır.

ClickShare Kablosuz Konferans Sistemi

Agnostik, kablosuz konferans sistemimiz ClickShare Konferansı ile herhangi bir alanı kolayca hibrit bir toplantı alanına dönüştürebilirsiniz. Herhangi bir notebook bilgisayardan toplantılar yapabilirsiniz. Akıllı toplantı akışları, oda kamerası, mikrofon ve hoparlörü kablosuz olarak kullanarak, seçtiğiniz UC&C çözümüyle sezgisel, stressiz görüntülü toplantılar yapmanızı sağlar. Oda içi veya uzaktan tüm katılımcılar mükemmel bir şekilde görülebilir ve duyulabilir. Ofisteki ekip üyelerinin birkaç saniye içinde uzaktaki katılımcılarla bağlantı kurmasını sağlanır. 

Sezgisel ekip çalışması, sorunsuz paylaşım, merkezi yönetim ve güçlü güvenlik, ClickShare'in ayırt edici özellikleridir. Kablosuz video konferans sistemlerimiz ve bağlantı araçlarımızla her yerden bağlanabilir ve kablosuz olarak içerik paylaşabilirsiniz. Sunum veya konferans için kullanılmadığında ekranınızı dijital tabela  içeriği için kullanın. İş yerinizde hibrit iş akışı yapın.

Herhangi bir toplantı odasında , toplantı alanında veya konferans odasında kablosuz video konferansı yepyeni bir düzeye getiriyorsunuz. Geleneksel bir konferans sisteminin aksine, ClickShare Konferansı ile herhangi bir toplantı alanında video konferans basit, kolay ve kablosuzdur.

ClickShare, bir toplantı sahibi veya katılımcı (Host Flow) olarak size rehberlik eder. Tercih ettiğiniz video konferans yazılımını (Microsoft TeamsWebex by Cisco,  Zoom , Google Meet) kullanarak tek bir tıklamayla (One-Click-Join) kişisel takviminizden toplantıyı başlatın. Kabloları ve adaptörleri fiziksel olarak bağlamakla uğraşmadan saniyeler içinde kablosuz konferans sistemimizi kullanmaya başlayın.  

Sunumunuzu paylaşın, uzaktaki katılımcının videosunu yan yana takip edin (Conference View). Not almak için notebook bilgisayarınızın ekranını gizli tutarken tam ekranı veya uygulama penceresini paylaşın. Toplantı aramasını bitirdiğinizde, toplantı odası ekranı dijital pano ekranı haline gelir.