Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Firewall - Güvenlik Duvarı

Geri Dön

Firewall - Güvenlik Duvarı Ürün bilgileri

Tedarikçi: Sonicwall
captcha
Yukarıdaki kodu girin:

Açıklama

Güvenlik tehditlerinin sürekli şekil ve yöntem değiştirmesi Firewall güvenlik cihazların pazarında en hızlı gelişen bölüm haline getirdi. Farklı tehditlerin bir arada kullanılmasındaki artış uygulama katmanına saldıran internet virüsleri Firewall  getirdiği gibi esnek ve entegre bir güvenlik önlemine olan ihtiyacı arttırdı. 

Firewall karmaşıklığı azaltırken, virüs, trojan, phishing, spyware ve hacking gibi çok farklı internet tehditlerine karşı da koruma sağlar.

Bir cihazın tüm sistemleri içinde barındırması ürün seçimi, ürün entegrasyonu ve ürün desteği gibi konuları basitleştirir.

Firewall cihazı tak-çalıştır türü bir cihaz olduğundan uzaktan kontrol edilebilir ve yazılım tabanlı güvenlik duvarlarıyla birlikte çalışabilir.

Firewall cihazları düşük operatör desteği gerektirir. Bu sayede kullanıcıların sisteme verebileceği zararlar da azalmış olur. Bir kutu bozulduğunda hemen yenisiyle değiştirilebilir ve kısa sürede yeniden kullanıma hazır hale gelir