Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Lande 19” DYNAframe Açık Sistem Çatıları

Geri Dön

Lande 19” DYNAframe Açık Sistem Çatıları Ürün bilgileri

Tedarikçi: Lande
captcha
Yukarıdaki kodu girin:

Açıklama

Lande 19” DYNAframe Açık Sistem Çatıları

  • 19” DYNAframe Tekli Çatı d80 Frame Ünitesi W530xD380mm
  • 19” DYNAframe Tekli Çatı d160 Frame Ünitesi W530xD460mm
  • 19” DYNAframe Çiftli Çatı d80 Frame Ünitesi W530xD670mm
  • 19” DYNAframe Çiftli Çatı d80 Frame Ünitesi W530xD870mm
  • 19” DYNAframe Çiftli Çatı d80 Frame Ünitesi W530xD1070mm
  • 19” DYNAframe Kablo Düzenleme ve Uygulama Örnekleri

DYNAframe serisi Açık Sistem Çatılar, güvenlik ihtiyacına istinaden seçilen kapalı kabinet altyapısına gereksinim duyulmayan, datacenter’lar; laboratuvarlar, temiz odalar gibi klimatize, tozsuz ortamlarda network ve server uygulamaları için önerilmektedir.

Kablolama ve pasif network ekipmanlarının uygulamalarında DYNAframe çözümü ergonomisi ve kolay montaj özelliği sayesinde düşük maliyetli çözümler sunar.

Network uygulamalarında ki yüksek performansı ve sunduğu kalitesi paralelinde, üretildiği yüksek teknolojik otomatize endustriyel altyapı ve tasarımı sayesinde gözardı edilemez bir fiyat endeksi sunar.

Ürün grubu 27U dan 48U ya kadar 5 farklı U yüksekliğinde mevcuttur.

Geniş ürün yükseklik portföyü altyapınızın ihtiyacı olan her türlü U yükseliği gereksinimini karşılar niteliktedir.

Ürün Grubu RAL 7035 Açık Gri ve RAL 9005 Siyah özel seçilmiş ince pütürlü soft-touch boya yapısıyla dikkat çekici bir görselliğe sahiptir.

Tamamen standart ve stoklu ürün grubu, Demonte ambalajlı (Flat pack) olarak sevk edilmektedir. Sevkiyat konfigürasyonuna yükseklik ayarlı ayak grubu dahildir.

Ürün grubu demonte ambalajıyla ileri seviyede bir nakliye ekonomisi temin eder.

DYNAframe Serisi ürün grubu, tüm kullanım taleplerini karşılayacak nitelikte ve çeşitlilikte aksesuar seçenekleriyle ve en uygun U yüksekliği kullanım alanıyla sunulmaktadır. Özel tasarım ve fonksiyonellikte kablo düzenleme modülleri ve aksesuarlarıyla yoğun kablo yönetimi olanağı sağlar.