Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Lande 19” DYNAmic Dikili Tip Server Kabinet

Geri Dön

Lande 19” DYNAmic Dikili Tip Server Kabinet Ürün bilgileri

Tedarikçi: Lande
captcha
Yukarıdaki kodu girin:

Açıklama

Lande 19” DYNAmic Dikili Tip Server Kabinet

  • 19” DYNAmax Dikili Tip Server Kabinetler W600xD1000mm
  • 19” DYNAmax Dikili Tip Server Kabinetler W800xD1000mm

DYNAmax Serisi Server Kabinetleri; Server ve Depolama uygulamalarınız için profesyonel havalandırma olanağı sağlayan yapısıyla uygun ortamı sağlayan ürünlerdir. Bunun yanında ağır hizmet tipi konstrüksiyon yapısıyla, ağır server ekipmanlarınızın barındırılmasına olanak verir.

DYNAmax serisi Server kabinetleri, kalite ve katma değerin en optimum şekilde sunulmuş çözümlerini içerir.

Server uygulamalarındaki yüksek performansı ve sunduğu kalitesi paralelinde, üretildiği yüksek teknolojik otomatize endüstriyel altyapı ve tasarımı sayesinde gözardı edilemez bir fiyat endeksi sunar.

600mm genişlik serisinde, 12U dan 45U ya kadar 5 farklı U yüksekliğinde, 800mm genişlik serisinde ise 2 farklı U yüksekliğinde (42U, 45U) olarak sunulmaktadır.

Kabinetlerin kapak aksamları standart olarak %63 perforasyonlu bombeli yapıda metal ön kapaklı ve %63 perforasyonlu bölmeli (gardrop tipi) arka kapaklı, yatayda 2ye bölünmüş yan kapaklı, tamamı kilitlenebilir ve sökülebilir yapıda sunulmaktadır.

Geniş ürün portföyü kurulumu arzu edilen altyapıdaki bütün U ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir.

DYNAmax serisi Server Kabinetler teknik görünümünün yanı sıra aynı zamanda dekoratif %63 perforasyonlu bombeli yapıdaki ön kapağıyla dikkat çekmektedir. Ürün grubu özel seçilmiş ince pütürlü RAL 9005 Siyah ve RAL 7035 Açık Gri Soft-touch boya yapısı sayesinde bulunduğu çevreye dekoratif olarak uyum sağlar.

Tamamen standart ve stoklu ürün portföyü, ön montajlı olarak sevk edilmektedir. Sevk konfigurasyonuna yükseklik ayarlı ayak grubu ve tekerlek seti dahildir.

DYNAmax Serisi Server Kabinetler ürün grubu, tüm kullanım taleplerini karşılayacak nitelikte ve çeşitlilikte aksesuar seçenekleriyle ve en uygun U yüksekliği kullanım alanıyla sunulmaktadır.