Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Lande 19” ve 10” NETbox SOHO Network Duvar Tipi Kabinet

Geri Dön

Lande 19” ve 10” NETbox SOHO Network Duvar Tipi Kabinet Ürün bilgileri

Tedarikçi: Lande
captcha
Yukarıdaki kodu girin:

Açıklama

Lande 19” ve 10” NETbox SOHO Network Duvar Tipi Kabinet

  • 19” NETbox SOHO Network Duvar Tipi Kabinetler W540xD300/400mm
  • 10” NETbox SOHO Network Duvar Tipi Kabinetler W312xD300mm

NETbox SOHO Network Serisi Duvar tipi kabinetleri kolay montaj özelliğinde, verimli bir maliyet endeksi oluşturmak üzere tasarlanmış Network dağıtımı kabinetleridir.

Network uygulamalarında ki yüksek performansı ve sunduğu kalitesi paralelinde, üretildiği yüksek teknolojik otomatize endustriyel altyapı ve tasarımı sayesinde gözardı edilemez bir fiyat endeksi sunar.

Ürün grubu ihtiyaç duyulan performans ve kalite üzerine modellenmiş en verimli fiyat endeksine sahiptir.

19’’ NETbox SOHO Network ürünleri demonte ambalaj için özel tasarlanmıştır. Demonte (Flatpack) ambalajlı olarak sevk edilmektedir.

Akıllıca tasarımı, demonte ambalajı sayesinde, düşük sevk masraflarına, düşük depolama maliyetlerine sahiptir.

Her kabinet standart olarak silindirik tek nokta kilitlemeli ‘’O ‘’ kilit ile kilitlenebilir camlı ön kapılı şekilde sunulmaktadır.

9’’ 540x300mm ve 540x400mm ölçülerinde, 3 farklı U yüksekliğinde, 7U,9U ve 12U sunulmaktadır.

Tamamen standart stoklu ürün portföyü, tek parça demonte ambalajlı olarak sevk edilmektedir. Sevkiyat konfigürasyonuna 1set:2ad 19’’ cihaz montaj dikmesi dahildir.

10’’ 312x300mm ölçü 6U yüksekliğinde, tamamen standart stoklu ürün, tek parça montajlı olarak sevk edilmektedir. Sevk konfigürasyonuna 1set:2ad 10’’ cihaz montaj dikmesi dahildir.