Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. KVKK Aydınlatma Metni’ni buradan inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Unify Openscape Business X5 Rack ve Duvar Tipi Santral

Geri Dön

Unify Openscape Business X5 Rack ve Duvar Tipi Santral Ürün bilgileri

Tedarikçi: Unify

Açıklama

Unify Openscape Business X5 Rack & Duvar Tipi Santral​

Küçük ve orta boy işletmeler (KOBİ) için oluşturulmuş Unify Openscape Business X5 Rack & Duvar Tipi Santral tam bir UC fonksiyon kümesini ekonomik ve yönetilebilir şekilde tek bir çatı altında sunar. 
Unify Openscape Business X5 Rack & Duvar Tipi Santral geleneksel ve IP iletişim çözümleri, ses ve konferans servisi, sesli posta kutusu, metin mesajlaşma (chat), durum bildirimi (presence), ses kayıt ve multimedya contact center fonksiyonlarının tümünü kullanımı kolay ve esnek bir sistemle sağlamaktadır.

UC Donanım Çözümleri
OpenScape Business X3 IP ile 500 abone destekler. Dijital (UP0E), ISDN (BRI), analog (a / b), DECT Sistem ve IP erişim ile "All-In-One" UC Çözümleri vardır. DECT Entegrasyonu, SIP Trunk, BRI ve PRI altyapının tamamı tek sistem üzerinde toplanabilir ve uygulanabilir.

UC Donanım Çözümleri
UC özellikleri veya UC kullanıcılarının sayısını artırmak ya kullanılmaktadır.

OpenScape Business UC Booster Kart : OpenScape Busness X3 için Plug-In modülüdür. Bu modül 150’ye kadar UC kullanıcıları için UC Suite çözümü için gereklidir.

OpenScape Business UC Yükseltici Sunucu : 150'nin üzerinde UC kullanıcısı olması halinde OpenScape Business X3 için gereklidir. Sunucu tabanlı bir çözüm olan UC Booster Server ayrıca sanal yapıda çalışabilmektedir.